דף הבית 

צוות המרכז

איך להגיע 

צור קשר

 

    Contact

     Русский

  Français

English 

 

 

הבוגרים שלנו - איפה הם היום?

 
     
ניר טל
סיים לימודי בובנאות, משחק ותיאטרון בביה"ס לאמנות תיאטרון הבובות ב-2010. עובד כבובנאי מנחה קבוצות במוזאון לאמנות תיאטרון הבובות. הקים את 'במבולה' - תיאטרון בובות חוטים במסגרתו הוא מופיע עם ההצגות 'סינדרלה', 'בת הטוחן', 'יום הולדת לחמור איה' , 'אגוזי הולך לאיבוד', 'פיטר פן' ו'שמלת השבת של חנה'לה' - אותן יצר, כתב, ביים ולקח חלק בעיצוב התפאורה ובבניית מנגנוני ההפעלה של הבובות. השתתף כבובנאי בפרויקטים של מרכז תיאטרון בובות חולון, ביניהם, 'תיאטרון הבובות של דון פדרו' (הפקה משותפת עם תזמורת הקאמרטה ירושלים), 'תיבת הקסמים', בתכניות טלוויזיה ובפרסומות.
ודרך אגב... ניר הוא בעל תואר ראשון L.L.B, במשפטים ויחסים בינלאומיים ובעל צל'ש נשיא המדינה על תרומתו למערכת הביטחון.
  ניר טל בוגר ביה"ס לאמנות תיאטרון הבובות
     

ליאורה שוקרון - מזרחי
סיימה לימודי בובנאות, משחק ותיאטרון בביה'ס לאמנות תיאטרון הבובות ב-2010. עובדת כבובנאית מנחת קבוצות במוזאון לאמנות תיאטרון הבובות. מפיקה, יוצרת ומביימת הצגות תיאטרון בובות; 'קרינולינה' (יחד עם שרון סילבר-מרת), 'כיפה אדומה הקטנה', 'המפוזר מכפר אז"ר'. מופיעה ברחבי הארץ. מופיעה בקביעות במוזאון ת"א לאמנות. משתתפת בהפקות של מרכז תיאטרון בובות חולון ביניהן 'תיבת הקסמים'.
ודרך אגב... ליאורה היא גם מתורגמנית לשפת הסימנים.

 
     
יפעת ויינר איצקוביץ
סיימה את לימודיה בביה"ס לאמנות תיאטרון הבובות בהצטיינות במסלול 'תיאטרון בובות ככלי טיפולי' ובמסלול 'הכשרת אמני תיאטרון בובות' בשנת 2011, כשמאחוריה כבר תואר .M.A בהצטיינות מהחוג לתיאטרון ולספרות, אוניברסיטת ת"א. מרצה בבית הספר לאמנות תיאטרון הבובות, חולון, בשני המסלולים בהם למדה. עבדה כבובנאית מנחת קבוצות במוזאון לאמנות תיאטרון הבובות. רקדנית ומפעילת בובות. משתתפת בהצגה 'הריקוד של פלורה' בפסטיבלים בישראל ובאירופה. מתמחה בבניית בובות ובעיצוב תפאורה. מנחה סדנאות בובנאות.
ודרך אגב... מאז 2010, יפעת כותבת את "הבלוג של יפעת" - על בובות ועל החיים איתן ומאחוריהן.
 
     
נעה אברמובסקי
סיימה לימודי 'תיאטרון בובות אמנותי' בביה"ס לאמנות תיאטרון הבובות בשנת 2016. עובדת כמה תיאטרוני ילדים המשלבים שחקנים ובובות: 'עתיד בהיר', 'צחוקל׳ה' ותיאטרון ה'דוב הירוק' שם היא מפעילה את ״המזבלה הגדולה״ הצגת יחיד עם בובות ומשתתפת כבובנאית גם בהצגה 'שומרי היער'. נעה עובדת גם כבובנאית מנחת קבוצות במוזאון לאמנות תיאטרון הבובות בחולון ומנחה חוגים של תיאטרון בובות וסדנאות של הפעלה ובניית בובות. עבדה גם בסדנאות של תיאטרון אורנה פורת. הופיעה בפסטיבל בפולין בעקבות יצחק בשביס זינגר.
ודרך אגב... כחלק מההתמודדות שלה עם פחד גבהים, נעה התנסתה בצניחה חופשית מגובה 15,000 רגל.
 
     
יעל סול
סיימה את הלימודים במסלול 'תיאטרון בובות ככלי טיפולי' בביה"ס לאמנות תיאטרון הבובות בשנת 2010. בעלת 3 תארי B.A; בפסיכולוגיה, בתקשורת וקולנוע ובאמנות. עובדת מזה 30 שנה במרכז לבריאות הנפש אברבנאל, מנחת קבוצות ומפגשים פרטניים באמצעות תיאטרון בובות וכתיבה יוצרת.
ודרך אגב... יעל היא סופרת בתחילת דרכה. ספר הביכורים שלה 'הפיהוק שלי יכול לבלוע פיל' יצא ב-2016 בהוצאת 'אופיר ביכורים'.
  יעל סול. בוגרת תכנית ההכשרה 'הנחייה רגשית באמצעות תיאטרון בובות'
     

אורית ליבוביץ'-נוביץ' ורויטל גריך
אורית ורויטל הכירו במהלך לימודיהן בביה"ס לאמנות תיאטרון הבובות. אורית - בוגרת בצלאל ואמנית רב תחומית ורויטל - בובנאית, מספרת סיפורים וסטודנטית לפסיכודרמה. יוצרת התוכנית 'תאטרון סובב עולם -מיתולוגיות וסיפורי עמים' בדגש על השפה הוויזואלית. שתיהן בחרו בתחום תיאטרון הבובות כעיסוק מרכזי והקימו את FixTwist. עוד בטרם סיימו את לימודיהן החלו לעבוד על מופע הרחוב 'פרינצי׳פסה מלכת האמבטיה' שהופיע לראשונה בפסטיבל עכו לתיאטרון אחר (2007) ומשם המשיך לפסטיבלים שברחבי הארץ, לפסטיבל העולמי לתיאטרוני בובות בשרלוויל, צרפת ולפסטיבלי רחוב באיטליה. ב-2009 הופיעו עם 'המעבדה של גברת סטראגה' בפסטיבל בת-ים לתאטרון רחוב. המופע זכה בפרס ראשון כחביב הקהל. ב-2013 יצרו והופיעו עם 'תופר החלומות' בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים. ההצגה זכתה בפרס העיצוב. ב-2015 העלתה אורית את ההצגה 'התיאטרון של אמליה' בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים. ההצגה זכה בפרס עיצוב בובות ואביזרים, בפרס עיצוב התפאורה ובאות הוקרה לאמן ייחודי. אורית גם עיצבה את הבובות ומשתתפת ב'הריקוד של פלורה' (בימוי: אביטל דבורי והאנסמבל). לדבריהן במשך שנים של יצירה משותפת, בית הספר לתאטרון בובות שבחולון היה והינו עבורן בית המעודד, תומך, מאפשר ומשמש במה ליצירה.
ודרך אגב... בכל ההצגות הן מופיעות לצד הבובות למרות שבמקור אורית התכוונה להתמקד בעיצוב בלבד ורויטל חשבה שעל הבמה היא רק תסתתר מאחורי בובה.

 
     
שלי פרידלנד
סיימה את לימודיה בביה"ס לאמנות תיאטרון הבובות ב-2008 כשמאחוריה גם לימודים במדרשה להכשרת מורים לאמנות במסלול 'חינוך מיוחד'. עובדת במוזאון לאמנות תיאטרון הבובות בבובנאית מנחת קבוצות. העלתה את מופע היחיד "קפה סברינה", בין היתר בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים ובפסטיבלים הבינלאומיים לתאטרון בובות בחולון ובירושלים. משנת 2008 חברה בקבוצת תיאטרון 'האיל המרקד' (בניהלו של הבמאי אדם יכין). במסגרת זו השתתפה במופעים רבים גם כבובנאית וגם כעוזרת במאי.
 
     
גדי ויסמן
בוגר מסלול 'תיאטרון בובות ככלי טיפולי' בבית הספר לאמנות תיאטרון הבובות בחולון. . כיום, בובנאי ומנחה קבוצות, מוסמך בטיפול בילדים עם הפרעת קשב וריכוז לפי הגישה הנרו-התפתחותית לתפקודים. עבד כבובנאי במרכז תאטרון בובות חולון. העלה כהצגה את סיפורו האמיתי כהלום קרב. ההצגה, 'דו"צ עם רגל אחת בשמיים', התפתחה במהלך לימודי ההמשך בביה"ס לאמנות תיאטרון הבובות והועלתה בבכורה במסגרת פסטיבל ישראל 2016 ומאז מוצגת ברחבי הארץ.
 
     
     
     
     
     

© כל הזכויות שמורות למרכז תיאטרון בובות, דוד רמז  13, חולון 5843811, טל': 03-6516848             תנאי שימוש באתר

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים